/Home/NelerYapiyoruz Neler Yapıyoruz ? - SDataM Bilişim Teknolojileri ve Güvenliği
Neler Yapıyoruz

Neler Yapıyoruz

E-Ticaret Çözümleri

Size özel B2B / B2C E-Ticaret çözümleri üretiyoruz. E-Ticaret sitelerine entegrasyon, Sanal Pos kurulumları gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ekibimizle ihtiyaçlarınıza uygun, hızlı çözümler sağlıyoruz.

E-Ticaret & ERP Çözümleri

İşletmenizin tüm muhasebe, ön-muhasebe, e-fatura/e-arşiv, B2B/B2C ihtiyaçlarınıza uçtan uca çözüm sunuyoruz. İşletmenizin dijital dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

NETSİM ERP

NETSİM ERP ile üretim ve iş süreçlerinizi, sektörünüze uygun ticari süreçleri, insan kaynakları yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Web Yazılım Çözümleri

Web uygulama geliştirme konusundaki uzmanlığımızla yazılım çözümleri sunmaktayız. Her proje için özel ve hızlı çözümler sunarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mobil Uygulama Çözümleri

Size özel tasarlanmış ve verimli mobil uygulama çözümleri sunuyoruz. İşinizi dijital dünyada büyütmek ve müşterilerinizi etkilemek için size hizmet veriyoruz.

Siber Güvenlik Çözümleri

Siber güvenlik konusunda kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Müşterilerimize özel yazılım çözümleri ve etkili eğitim programları ile güvenliklerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

IOT Çözümleri

Internet of Things (IoT) çözümleri konusunda hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize, akıllı cihazlar, ağlar ve veri analitiği ile entegre olabilen özel IoT çözümleri sunarak işlerini optimize etmelerine yardımcı oluyoruz.